25+

Yıllık Tecrübe

Hakkımızda

Sizlere Daha İyi Bir Hizmet Vermek İçin Çalışıyoruz

Araştırma ve Analiz

Demir Döküm Alanında Uzman Kaliteli ve Dikkatli Bir Ekiple Çalışın

Kaliteli Ürün

Demir Döküm Alanında Uzman Kaliteli ve Dikkatli Bir Ekiple Çalışın

NAZMİ TOSUN ÇELİK DÖKÜM GRUP FİRMASI mistik turizm alanlarının ve sınırsız iş imkanlarının bulunduğu güzel şehir – Konya'da bulunmaktadır. Mersin yük limanına ve başkentin havaalanına yakınlığı sayesinde ulaşım çok rahattır.
Firmamız hassas döküm imalatı konusunda uzmanlaşmıştır. Ana ürünler her türlü GGG50 ,GG25, karbon çeliği, alaşımlı çelik, paslanmaz çelik, demir, tarım, inşaat, otomobil, denizcilik donanımlarına yönelik dökümlerdir… ayrıca özelleştirilmiş ürünler de sunulmaktadır. GB, ASTM, AISI, DIN, JIS ve BS gibi uluslararası malzeme standartlarına göre üretim yapıyoruz. Almanya, Amerika, Ukrayna, İtalya, Türkiye, Japonya ve Kore'deki müşterilerle uzun vadeli ve iş dostluğu kurduk.
Türkiye'de hassas döküm parça üretimindeki 25 yıllık tecrübeye dayanarak, bilim ve teknolojiye yatırıma ve ürün geliştirmeye her zaman büyük önem verdik. Üretimi yönlendirecek profesyonel bir döküm teknolojisi ekibimiz var ve gelişmiş üretim ekipmanlarına ve mükemmel test tesislerine sahibiz, müşterilerimize bilimsel yönetim sistemi ile mükemmel döküm ürünleri sunuyoruz. İşimiz Dürüstlük, Kalite, Yenilik ve Profesyonellik ilkelerine dayanmaktadır. Müşterilerimizle karşılıklı yarar sağlamak, iş ve dostluğu teşvik etmek için birlikte çalışmaya odaklanıyoruz.
Güveninize değer veriyoruz!

Nazmi Tosun Döküm Ailesi olarak Vizyonumuz, dünya genelinde kaliteli çelik ürünlerini müşterilerimize sunarak, sektörümüzde öncü ve güvenilir bir şirket olmak.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için en kaliteli çelik ürünlerini üretmek, teknolojik yenilikleri takip ederek ürünlerimizi sürekli olarak geliştirmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Müşteri Odaklılık
Kalite
İşbirliği
İnovasyon
Çevreye ve İnsana Saygı